فروشگاه خونگی پاییز 1401 فعالیت خود را در زمینه عرضه آنلاین پوشاک خانواده آغاز کرده است. اگرچه خونگی یه فروشگاه اینترنتی نوپاست اما تیم ما به پشتوانه تجربه چندین ساله و موفق فروشگاه اینترنتی کاشانه به شما اطمینان می دهد که از تجربه خریدتان از خونگی کاملا راضی خواهید بود. در فروشگاه خونگی تلاش می کنیم تجربه ای دلچسب از خرید اینترنتی پوشاک زنانه و بچگانه برای تان خلق کنیم.

شعار ما در فروشگاه اینترنتی خونگی بسیار ساده است: تو خونه بخر ، تو خونه بپوش!

ما قصد داریم بهترین و باکیفیت ترین لباس خانگی و راحتی زنانه و بچگانه را با حداقل قیمت ممکن به دست شما برسانیم. به ما اعتماد کنید و با خیال راحت از خونگی خرید کنید.

آدرس فروشگاه خونگی

انبار مرکزی فروشگاه خونگی در حال حاضر در شهر کاشان و تقریبا مرکز نقشه ایران قرار دارد. به این ترتیب از هر کجای ایران از خونگی خرید کنید دو یا نهایتا سه روز کاری بسته تان را دریافت می کنید.

آدرس پستی انبار مرکزی: کاشان - خیابان شمشاد 9 - کوچه پونه 2 - پلاک 4   کدپستی: 8719344668

مجوزهای فروشگاه خونگی

فروشگاه خونگی دارای نماد اعتماد الکترونيکي می باشد. اینماد در حقيقت مجوزیست که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونيک که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ايران است به عنوان يک تاييديه يا مجوز فعالیت به فروشگاه اينترنتي خونگی داده شده است. همچنین خونگی دارای نشان ملی ثبت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. داشتن این نشان به معنای احراز هویت مدیریت فروشگاه و تایید صلاحیت برای فعالیت به عنوان مسئول فروشگاه آنلاین می باشد. فروشگاه خونگی از درگاه امن بانک ملی و درگاه واسط زرین پال برای انجام تراکنش های مالی مشتریان بهره می برد.