نمایش 1–20 از 32 نتیجه

لباس زمستانی بچه گانه

یکی از دغدغه های اصلی پدر و مادرها در فصل زمستان گرم نگه داشتن کودکان است. به همین دلیل با نزدیک شدن روزهای سر زمستان به فکر خرید لباس بچه گانه پسرانه یا دخترانه می افتند.

لباس زمستانی بچه گانه عبارت است از: پافر بچه گانه، کاپشن، هودی پسرانه و سوییشرت، بلوز، کلاه بافت و …

سایز مناسب لباس زمستانی بچگانه

انتخاب سایز مناسب لباس بچه گانه دخترانه یا پسرانه برای لباس زمستانی خیلی مهم است. چون کودکان غالبا بسیار پر جنب و جوش هستند باید سایز لباس طوری باشد که احساس راحتی کنند. البته هر لباس زمستانی بچه گانه سایز خاص خودش را دارد.

کاپشن و پافر باید یک سایز بزرگ تر انتخاب شود. چون معمولا زیر آنها بلوز و … پوشیده می شود. هودی هم معمولا یک سایز بزرگتر انتخاب می شود تا لش بایستد. البته این به سلیقه والدین مربوط است اما معمولا استایل لش برای هودی پسندیده تر است.

حواس تان باشد تو کرکی بودن لباس زمستانی باعث ضخامت بیشتر آن می شود. لباس های توکرکی را هم باید کمی بزرگتر در نظر بگیرید تا کودک احساس راحتی کند. اما لباس هایی مثل بلوز و یا ست لباس دخترانه یا پسرانه باید فیت اندام باشد که ایستایی زیباتری داشته باشد.

نکته خرید لباس زمستانی

به طور کلی می توانیم بگوییم لباس های ضخیم باید یک سایز بزرگتر انتخاب شود و لباس های با ضخامت کمتر فیت اندام کودک. یادتان باشد لباس زمستانی نباید مانع جنب و جوش بچه ها شود.

 

ما در فروشگاه خونگی به عنوان یک سایت لباس بچه گانه ارزان تلاش می کنیم تا لباس زمستانی با کیفیت را با پایین ترین قیمت ممکن به دست شما برسانیم.